• Więcej informacji kontaktowych

Jesień u Podwórkowców


Nastał czas pluchy i zimna. Jednakże „ Podwórkowcy ” nie zwalniają tempa.


Obraz: Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny

Nastał czas pluchy i zimna. Jednakże „ Podwórkowcy ” nie zwalniają tempa. Tradycyjnie już, uczestnicy placówki wsparcia dziennego w miesiącu listopadzie odwiedzili prudnickie kino gdzie tym razem obejrzeli historię Kopciuszka lecz nie co w innej odsłonie.

Z okazji Święta Niepodległości, dzieci wykonały patriotyczne symbole przy okazji dzieląc się swoimi odczuciami dotyczącymi bycia wolnym Polakiem.

W prawdzie pogoda trochę pokrzyżowała plany, ale w dniu 30.11.2022r. „ Podwórkowcy” wzięli udział w warsztatach ruchowo-sportowych, które okazały się strzałem w dziesiątka dla pełnych energii dzieci. Pani Aleksandra Zator, będąca dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oraz trenerem osobistym, opowiedziała „ Podwórkowcom” o zdrowym stylu życia, będącym połączeniem zdrowego żywienia i uprawiania aktywności fizycznej, a także zaangażowała dzieci do ćwiczeń, omawiając każdy ruch i korzyści z niego płynące dla ciała człowieka. Zanosi się że Pani Aleksandra Zator jeszcze nie raz odwiedzi naszą placówkę wsparcia dziennego realizowana w formie pracy podwórkowej prowadzonej przez wychowawce podwórkowego.

 

Projekt Bliżej rodziny i dziecka -wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo- wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – III edycja realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 -2020, Oś priorytetowa VIII- Integracja Społeczna, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obraz:Poprzedni tekst:

Publikacja: 1 Gru 2022r.

Dodatek elektryczny

Dodatek elektryczny od 01 grudnia 2022

Autor: Krzysztof Grzybowski

Następny tekst:

Publikacja: 27 Sty 2023r.

Rekrutacja II - "opaski bezpieczeństwa" na rok 2023

Rekrutacja II - "opaski bezpieczeństwa" w ramach Korpusu Wsparcia Seniora na rok 2023

Autor: Krzysztof Grzybowski

Logo

ul. Traugutta 10,
48-200 Prudnik
Telefon: +48 77 406 70 38-39
E-mail: ops@opsprudnik.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00

Pracownicy socjalni przyjmują w godzinach:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 10:00 oraz 13:30 - 15:00

Wszelkie prawa zastrzeżone dla OPS Prudnik - 2023.

Projekt i wykonanie strony: WebInspiracje